Trollandia - Park linowy

Jeśli chcesz sprawdzić siebie i masz przynajmniej 130 cm wzrostu mamy super propozycję: Par klinowy w centrum miasta Siatki, deskorolka, mosty, zjazdy to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na uczestników. Łącznie do pokonania 26 stanowisk o łącznej długości: 400 metrów.
 

www.trollandia.pl

Dla naszych klientów zniżka 10%

Park rozrywki Esplanada

Park rozrywki Esplanada to miejsce zabawy dla całej rodziny.

Całoroczny "Alpin Coaster"to niesamowita kolejka, której zjazd odbywa się w specjalnych wózkach na stałe zamontowanych do stalowych rur.Na wózku mogą siedzieć maksymalnie dwie osoby. Trasa zjazdu prowadzi między drzewami parku, a jej koniec wieńczy przepiękny widok Karkonoszy. Dodatkowo w parku, w okresie letnim znajduje się bezpieczny plac zabaw oraz elektryczne quady. Niedaleko kolejki jest usytuowany park linowy.

Park Odkrywców - Park Linowy

Chcesz przeżyć niesamowite chwile, zapraszamy na najwyższy Park Linowy,

3 trasy:
» łatwa - dla najmłodszych śmiałków
» średnia - dla każdego odważnego
» trudna - dla prawdziwych twardzieli

Najwyższy Skok Tarzana w Polsce, zjazd surferem, 8 zjazdów tyrolką (najdłuzsza z nich ma ok.85 metrów długości) i taras widokowy, z którego można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Gór Izerskich.

Dla naszych gości 10% rabatu.
www.parkodkrywcow.pl

Leśna Huta

Miejsce, gdzie można zobaczyć na żywo produkcję szkła metodą sprzed wieków, między innymi dmuchanie szkła. Szklarska Poręba od wieków jest związana ze szklarstwem dzięki bogatym złożom kwarcu i drzewa w podkarkonoskich lasach. Pierwsza huta powstała tu już w połowie XIV wieku. Dziś tradycję hutnictwa podtrzymuje mistrz Henryk Łubkowski, który Leśną Hutę prowadzi wraz z rodziną. Na oczach widzów wytapia szklane formy i przedmioty użytku codziennego jak wazony, popielnice i naczynia. Przy hucie znajduje się sklep z własnoręcznymi wyrobami.

Adres:
ul. Kołłątaja 2
tel. 75 717 23 03
www.lesnahuta.pl
Czynne: poniedziałek - sobota od 10:00 do 18:00, niedziela od 10:00 do 15:00
Wstęp: 8 zł dorośli, 4 zł dzieci, 6 zł emeryci i renciści

Rundschreiben
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o najnowszych wydarzeniach w naszym hotelu.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen